CENNÍK  FITNNES 

1 VSTUP  –  2,50€

20 VSTUPOV permanentka  – 32€    (1,60€ 1 hodina)

Mesačná permamentka  NORMAL  18€

Mesačná permamentka  STUDENT  16€

Otváracie hodiny :    pondelok 15:00 – 20:00    utorok – nedeľa 10:00-20:00

PREHĽAD STROJOV

V našom fitness centre sú Vám k dispozícii posilňovacie stroje od firmy KWK, s.r.o.,  na ktorých je možné precvičovať všetky svalové partie.

KARDIOSTROJE

Bežiací pás, Stepper, Stacionárny bicykel, Cross trenážer

POSILOVACIE STROJE

Legpress stroj, Protismerné kladky s hrazdou, Peck deck-otočné ramena, Znožovací stroj, Roznožovací stroj, Hyperextezná lavica, Hrazda-prednožovanie, triceps, Multipress standart, Predkopávanie stredové, Zakopávanie stredové, Lavica na bench press šikmá, Lavica na brucho, Lavice rovné, polohovacie, Sady činiek, Pogumované kotúče, Olympijské, Bicepsové, SZ tyče, atď.

Stroje svojim jednoduchým ovládaním, dizajnom a nezanedbateľnou efektívnosťou určite splnia očakávania každého z  Vás a cvičenie sa tak pre Vás stane zábavou a inšpiráciou. Cvičenie na strojoch je nenahraditeľné hlavne pre začiatočníkov, kde sa na zreteľ dáva jeho účinnosť, technická nenáročnosť a minimalizuje sa možnosť zranenia.

Fitness je synonymum zdravia a vitality a ako zdravý životný štýl by sa mal stať našou každodennou súčasťou. Je to filozofia, ktorá spočíva v starostlivosti o telo a to nielen z tej viditeľnej stránky.

Fitness je účinná zbraň proti viacerým závažným ochoreniam, človek pravidelne športujúci je odolnejší, ľahšie prekonáva životné nástrahy a zvláda stres. Nehovoriac o tom, že zvýšené sebavedomie a lepší vnútorný pocit sám zo seba dodáva opätovnú chuť do života a naštartuje vaše pozitívne myslenie.

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

[mc4wp_form]