ZUMBA

 Volám sa Mirka. Zumbe sa venujem 7 rokov. Hudba a tanec je mojou vášňou.

20160721_183748

Zumba je moment, kedy  moja dušička spieva šťastím.  Vtedy  som sama sebou, nevnímam okolitý svet, ktorý je plný problémov a negatív. Jediné, čo vnímam je hudba, energia a nával endorfínov. Je to nielen fyzická, ale hlavne psychická očista a nabíjačka energie.

Pomáham  ženám všetkých vekových kategórií zažiť to, čo zažívam ja a vrátiť duševnú rovnováhu aj do ich života.  Existujú rôzne fyzické a duševné aktivity, ktoré nám pomáhajú našu dušičku uspokojiť. Zumba je jednou z nich.

      Každý hľadá niečo iné, ale jedno máme spoločné, životy máme ťažké, preto hľadáme aspoň na chvíľu pocit šťastia, pocit naplnenia, zadosťučinenia.

Pomáham ženám hodinami Zumby.  Každá  chodí na  zumbu za iným účelom.

– Niektorá potrebuje uspokojiť svoje fyzické potreby a spraviť niečo pre svoje telo a spalovať kalórie.

– Iná  potrebuje vypnúť z tých stresov, ktoré sa v ten deň na ňu navalili a načerpať energiu.

– A sú  také, ktoré milujú Zumbu kvoli tancu a rôznorodosti tanečných štýlov. Sú to ženy, ktoré túžia byť súčasťou tanečného umenia, ale nikdy nemali odvahu alebo talent, venovať sa tancu profesionálne.

Ja Vám poskytnem  priestor na precítenie hudby svojim telom. Vďaka zmysluplnej hudbe a endrofínom môžeme spoločne precítiť svoje emócie  bez hanby a ostychu. Nie sme na žiadnych pretekoch, nikto sa s nikým neporovnávame, každá si určujeme tempo podľa svojich fyzických možností, cítime sa naplnené, fyzicky unavené, ale  slobodné, šťastné, krásne. A o to predsa ide.

zumba plagat

JUMPING

Volám sa Maťa.  Jumping je môj splnený sen.

Príďte sa so mnou vyskákať zo starostí a nabiť sa energiou z hudby a pohybu.

.

REZERVOVAŤ TERMÍN

29872998_2022309331389993_2774738748512670857_o

SOM trening

images

ROZVRH

rozvrh januar18

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

[mc4wp_form]