O nás

Sme rodinno – zábavné centrum, ktoré sa nachádza v príjemnom a v tichom prostredí vo Svite. Z prednej strany s výhľadom na Vysoké Tatry, zo zadnej strany z výhľadom na les a prírodu.

Toto krásne a láskou vytvorené prostredie uzrelo svetlo sveta pred troma rokmi.

Svet je plný stresov, strachov, ťažkých situácií, konfliktov,chorôb a nebezpečia. Vieme, že si potrebujeme nájsť chvíľku pre seba. Chvíľku, kedy my sme na prvom mieste, chvíľku na svoju duševnú a fyzickú očistu. Potrebujeme uvoľniť stres, vykompenzovať si sedavú prácu fyzickou aktivitou, a naopak manuálnu prácu relaxom.

Vytvorili sme pre Vás priestory na niekoľko možných činností, ktoré Vás budú napĺňať, dobíjať a robiť šťastnými. Vytvorili sme priestor pre detí, mladých, rodičov, starých rodičov a vlastne všetkých, ktorí hľadajú teplo domova, oddych, pohyb a relax pod jednou strechou.

Či sú to ľudia, ktorí si chcú vychutnať kávu so špaldovými palacinkami v kaviarni, rodičia, ktorí doprajú deťom aktívny pohyb v interiérovom ihrisku a popri tom sa venujú priateľom, rodine, alebo si len tak sadnú a čítajú knihu, mladší a starší, ktorí nájdu svoje miesto vo fitness centre, alebo tí, ktorí vyhľadávajú skupinové cvičenia.

Pod jednou strechou sme pre Vás vybudovali detský svet pre deti, so zameraním od najmenších až po teenagerov. Súčasťou centra je samostatná party room, v ktorej je miesto na organizovanie detských osláv a ktorá zároveň slúži na spoločenské hry a iné detské záujmové aktivity.

RELAX

Ponúkame Vám útulné rodinné prostredie v kaviarni s veľkým výberom alko a nealko nápojov, výbornou kávou robenou na veľa spôsobov, horúcu čokoládu, hranolky, kuracie nugety, pochutiny, koláče + bezkonkurenčné čerstvé palacinky zo špaldovej múky a čerstvou robenou šľahačkou.

slide-03

X_DSC_0639

 Energiu si môžete vybiť vo fitness centre, ak Vám bude málo, môžete navštíviť našu zrkadlovú sálu, v ktorej sa precvičujú rôzne športové aktivity. Okrem toho organizujeme športové workshopy a workshopy osobného rozvoja.

UPOZORNENIE

Z dôvodu zabezpečenia maximálnej hygieny,

je vstup do detského sveta možný len v ponožkách.

Pre detičky poprosíme veci na prezlečenie – teplákovinu, prípadne oblečenie bez ozdôb, kovových nitov, zipsov, ktoré môžu poškodiť povrch ihriska.

Dodržiavanie pokynov nám, aj vám predĺži potešenie z pekného – nezničeného prostredia.

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

[mc4wp_form]